Постійні депутатські комісії

1) з питань бюджету, інвестицій, міжнародного співробітництва та адміністративно-територіального устрою:

Остафійчук Мирослав Іванович       – голова комісії

Гнідан Петро Степанович                   - заступник голови комісії

Пасенюк Мирослав Васильович       - секретар комісії

Васкул Олег Васильович                - член комісії

Ленькавська Любов Василівна        - член комісії

Маліновський Роман Романович     - член комісії

Марусяк Іван Миколайович             - член комісії

Томаш Володимир Любомирович    - член комісії

Чиборак Михайло Іванович              - член комісії

 

2) з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, рекреації та розвитку туризму:

Венгриновський Володимир Казимирович   - голова комісії

Пішак Микола Іванович                                      - заступник голови комісії

Вівчарук Григорій Іванович                                 - секретар комісії

Аронець Ігор Федорович                             - член комісії

 

3) з питань комунальної власності, промисловості, підприємництва, будівництва, енергоефективності, транспорту, житлово-комунального та дорожнього господарства:

Гунько Микола Іванович                                 - голова комісії

Зазуляк Володимир Васильович                - заступник голови комісії

Шлемко Петро Іванович                                 - секретар комісії

Зубрин Юрій Михайлович                        - член комісії

Стрибко Володимир Михайлович            - член комісії

 

4) з питань освіти, культури, духовності та засобів масової інформації:

Дудчук Григорій Петрович                         - голова комісії

Ступарик Григорій Васильович                 - заступник голови комісії

Іванійчук Уляна Василівна                           - секретар комісії

Беца Василь Миколайович                    - член комісії

Бурляк Оксана Ярославівна                  - член комісії

Мамчур Оксана Іллівна                         - член комісії

Юрчук Богдан Васильович                    - член комісії

 

5) з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сімї, молоді та спорту:

Гаврилюк Василь Ярославович                 - голова комісії

Ступарик Любомир Васильович               - заступник голови комісії

Мукан Іван Ярославович                               - секретар комісії

Кейван Іван Васильович                        - член комісії

Пошиван Дмитро Васильович                - член комісії

Луцак Мирослав Богданович                  - член комісії

 

6) з питань депутатської діяльності, регламенту, захисту прав людини, законності та оборонної роботи:

            Миронюк Петро Максимович                   - голова комісії

                Костащук Юрій Васильович                        - заступник голови комісії

                Гнатюк Вячеслав Зеновійович                    - секретар комісії