Голова ради

Шиян Василь Іванович

Робочий телефон: 2-51-96

 

Секретар ради

Шинкарик Галина Іванівна

 

78320, Івано-Франківська область, Снятинський район, с.Ганьківці

 

Сільська рада в складі сіл – Ганьківці, Вишнівка.

 

Ганьківці (Han’kivtsi) — центр сільської ради, село, пн.-зх. Снятина. Назва походить від людей, що звалися гнанцями, ханківцями, ханківці, гнанківці. Від цього населений пункт і отримав своє ім’я. Перша історична письмова згадка про село 1439 рік.

Загальна площа — 1715,70  га,

Площа населеного пункту — 417,70 га

Населення — 1660 осіб.

Віддаль до Снятина — 18 км, до Івано-Франківська — 100 км

Поштовий індекс 78320

Територія села горбисто-рівнинна (найвища вершина – гора Могила – 361,7 м над рівнем моря). Ганьківці межують: на сході – з селом Задубрівці, на південному сході – з с. Вовчківці, на півдні – з с. Шевченкове і Рожневі Поля, на Заході – з с. Вишнівка та полями с. Балинці, на півночі – з полями с. Торговиця (Городенківський р-н).

Поселення поділяється на кути: Під Кумою, Гора, Толока, Долина, Біля Горошнєчки, Долинки, Бараняча, Дранева, Феревега, Фуштарівка, Загороди, Горб та ін.

На території села діє: відділення зв’язку та ощадного банку, клуб, фельдшерсько-акушерський пункт (три працівники), сільська та шкільна бібліотеки, вісім приватних крамниць і пилорама. Місцева АТС нараховує 77 абонентів, відділення Снятинської кредитної спілки. Ганьківська загальноосвітня школа I—III ст., де навчається 364 учні, працює 38 вчителів.

На кошти громадян у 1865 р. у Ганьківцях побудована церква Успіння Пресвятої Богородиці. Вона дерев’яна, хрестоподібна, п’ятикупольна.

Заходами сільського керівництва та вірних Церкви Христової у населеному пункті встановлено (відновлено) пам’ятний Хрест на честь скасування панщини (1990 р.), пам’ятний Хрест на відзначення ювілею села (1995 р.).

 

Вишнівка (Vyshnivka) — села розташоване на Галицькому на захід від села Ганьківці. Назву дали поширені в нашій місцевості вишневі сади. Перша письмова згадка про Вишнівку належить до 1777-1787 роках.

Площа нас. пункту — 60,70 га

Населення — 93 мешканці.

Поштовий індекс 78320

В селі діє лікувально-профілактичний фельдшерсько-акушерський пункт і клуб, розрахований на 150 глядачів.

У 2001 р. в населеному пункті побудована церква св. Архистратига Михаїла. Вона дерев’яна, однокупольна, хрестоподібна. Іконостас одноярусний. Ще однією святинею села є каплиця в       мп. Пантелеймона. Невелике покутське село та без нього важко собі уявити Україну.